.

.

Одлична цена
GAOMON M106K 12Express Копчиња Pen Tablet Дигитални Цртање Одбор со Пен Носителот

GAOMON M106K 12Express Копчиња Pen Tablet Дигитални Цртање Одбор со Пен Носителот

DEN 2248.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Црна
Тип:
Дигитални Таблети
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
M106K
Материјал:
Пластични
Таблета Ширина:
240 mm
Интерфејс Тип:
USB
Таблета должина:
360 mm
Бренд Име:
GAOMON
Технологија:
Електромагнетни Digitizer
Активната Површина:
254 x 158.8 mm
димензија:
359.6 x 240 x 10.5 mm
Резолуција:
5080 LPI
Извештајот Го Оценувате:
233 PPS
Пенкало Притисок :
2048 Нивоа
Читање Висина:
10мм
Експрес Клучеви:
12
Функцијата На Копчињата:
16
Интерфејс Поддршка:
Мини USB
Производи во категоријата
DEN 720.00 -30 %

DEN 3451.20 -30 %