.

.

Одлична цена
4134400-G08A Запре светилка Switch assy за GWM ГОЛЕМА haval c30

4134400-G08A Запре светилка Switch assy за GWM ГОЛЕМА haval c30

DEN 240.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
KLORY
Мерен Опсег:
1
Тип На Сензор:
Холцер
Тип:
Брзината На Возилото Сензор
Чувствителност:
1
линеарна:
1
Резолуција:
1
Hysteresis:
1
Повторливост:
1
Производи во категоријата