.

.

Одлична цена
WZSM Нови LCD Flex Видео Кабел за Lenovo Ideapad 100-15 100-15IBY 100-14 15.6 лаптоп со LCD кабел AINP2 DC020026T00

WZSM Нови LCD Flex Видео Кабел за Lenovo Ideapad 100-15 100-15IBY 100-14 15.6 лаптоп со LCD кабел AINP2 DC020026T00

DEN 191.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина на кабел:
Други
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
WZSM
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
други
Производи Статус:
Акции
Производи во категоријата
DEN 720.00 -90 %