.

.

Одлична цена
Arshen Креативни 4 Големина Двоен Ѕид Черепот Shot Чаша Пиво Првенство Транспарентен Вино Виски Шампањ Коктели Drinkware Партија Подарок

Arshen Креативни 4 Големина Двоен Ѕид Черепот Shot Чаша Пиво Првенство Транспарентен Вино Виски Шампањ Коктели Drinkware

DEN 53.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
25ml, 75ml, 150ml, 250ml
Drinkware Тип:
Стакло
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Обликот:
Круг
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
чаша со вино
Количина:
1
Стакло Тип:
Пиво Steins
сертификација:
CIQ
Бренд Име:
Arshen
Производи во категоријата