.

.

Одлична цена
B5/A5/A6 PP Маска на Мрежа/Blanl/Dot/Линија Лаптоп Завој Излет дневен ред Организатор office & Училиште Материјали

B5/A5/A6 PP Маска на Мрежа/Blanl/Dot/Линија Лаптоп Завој Излет дневен ред Организатор office & Училиште Материјали

DEN 165.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
B5, A5, A6
Стил:
Спирала
Внатрешните Страници:
80 Листови
Маска Цврстина:
Тешко Copybook
Со Заклучување:
No
Број На Модел На:
NB103
Употреба:
Меморандуми Дневно
Страна Обврзувачки Режим:
Серпентина/Спирала
Употреба:
подарок
Тип:
Додатен Трудови
Стил:
Симпатична
Бренд Име:
излет време
Маска Материјал:
PP
Тип:
Спирала Во Излет Внатрешните Страници
Големина:
B5/A5/A6
Материјал:
Хартија
Тежина:
0.2kg
погоден:
А5/A6 лаптоп
Производи во категоријата