.

.

Одлична цена
ERIKC Вшмукување Контрола Вентил 0928400636 Заеднички Железнички Систем Притисок Мерење Алатки 0 928 400 636 Мерка Единица 0928 400 636

ERIKC Вшмукување Контрола Вентил 0928400636 Заеднички Железнички Систем Притисок Мерење Алатки 0 928 400 636 Мерка

DEN 714.24

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

За Возило Брендови/Модел:
Ford
Бренд Име:
ERIKC
Објектот Должина:
10
is_customized:
yes
Материјал Тип:
Челик
Објект:
премерување вентил 0928400636
Модел Нема:
премерување вентил 0928 400 636
Бруто тежина:
210-250g
Сертификат:
CE , ISO9001
Примена:
инјектор Масло Тестирање вентил
Автомобил Производител:
Заменлив
Производи во категоријата
DEN 32.64