.

.

Одлична цена
1pcs ЛП-E6 ЛП E6 LPE6 Замена Li-ion Камера Батеријата За Canon 5D 5D2 5DS 7D 36D 60D 60Da 7D 7D2 70D dslr фото Апарати трговија на Големо

1pcs ЛП-E6 ЛП E6 LPE6 Замена Li-ion Камера Батеријата За Canon 5D 5D2 5DS 7D 36D 60D 60Da 7D 7D2 70D dslr фото Апарати

DEN 270.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
боја:
Црна
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
ЛП-E6
Производи во категоријата
DEN 3451.20 -72 %