.

.

Одлична цена
Моден Бохемија стил жолта вештачка смола восок синтетички lvory хривнија жените 6mm круг монистра накит одлуки 7.5 инчен B2104

Моден Бохемија стил жолта вештачка смола восок синтетички lvory хривнија жените 6mm круг монистра накит одлуки 7.5

DEN 107.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
B2104
Функција:
нова мода нараквици
Компатибилност:
no
Должина:
about 7.5 inches
Производи во категоријата
DEN 3451.20 -40 %