.

.

Одлична цена
Висок квалитет P-VIP 330/1.0 E20.9 BL-FP330B 5811116283-SOT Оригинални Проектор Светилки Сијалица За TW6000 TX7000 EX785 TX7855

Висок квалитет P-VIP 330/1.0 E20.9 BL-FP330B 5811116283-SOT Оригинални Проектор Светилки Сијалица За TW6000 TX7000

DEN 2640.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
GEYING
Број На Модел На:
BL-FP330B
Светилка модел:
BL-FP330B
Тип На Сијалица:
P-VIP 330/1.0 E20.9
живот време:
2000-3000 часа
ОДГОВАРА ЗА:
Оп toma TX7000 EX785 TX7855 TW6000
Гаранција:
6 месеци
испорака:
во рок од 24 часа по плаќање
Пакување:
Картонска кутија со пена
Производи во категоријата
DEN 3451.20 -90 %