.

.

Одлична цена
Бохемија стил природни сина змеј вени agat оникс камен carnelian 6mm круг монистра влакно хривнија жените накит 7.5 инчен B1989

Бохемија стил природни сина змеј вени agat оникс камен carnelian 6mm круг монистра влакно хривнија жените накит 7.5

DEN 117.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар,Бакарни Легури,Цинк Легура
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Број На Модел На:
B1989
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Функција:
нова мода нараквици
Компатибилност:
no
Метали Тип:
Злато Позлатен
Должина:
about 7.5 inches
Производи во категоријата
DEN 3451.20 -40 %