.

.

Одлична цена
Зелена портокал jades камен калцедон 8мм круг монистра сребрена боја spacer нараквици исклучителна diy еластична накит 7.5 инчен B2176

Зелена портокал jades камен калцедон 8мм круг монистра сребрена боја spacer нараквици исклучителна diy еластична накит

DEN 117.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
B2176
Функција:
нова мода нараквици
Компатибилност:
no
Метали Тип:
сребро позлатен
Должина:
about 7.5 inches
Производи во категоријата
DEN 3451.20 -40 %