.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот Бохемија стил матирано мат сива кристал монистра нараквици 8мм круг пари торба pendant шарм накит 7.5 инчен B2191

Бесплатен превозот Бохемија стил матирано мат сива кристал монистра нараквици 8мм круг пари торба pendant шарм накит

DEN 117.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Материјал:
Кристално
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
тибетската сребро.
Пол:
Жените
Број На Модел На:
B2191
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Фитнес Тракер
Функција:
нова мода нараквици
Компатибилност:
no
Метали Тип:
сребро позлатен
Должина:
about 7.5 inches
Производи во категоријата