.

.

Одлична цена
AOLIKES 1 Пар Супер еластичен кошарка коленото подлога поддршка подготвуваат фудбал нога теле бедрото компресија ракав спортски безбедност

AOLIKES 1 Пар Супер еластичен кошарка коленото подлога поддршка подготвуваат фудбал нога теле бедрото компресија ракав

DEN 297.84

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
M, L
Бренд Име:
Aolikes
Материјал:
Модални влакна, високо еластична гума нишка
Број На Модел На:
A-7811
Возраст:
Возрасни
Производи во категоријата