.

.

Одлична цена
Dual Леќа FHD 1080P Автомобил DVR lingtong 2248 LCD Екран Sony 1024 Автомобил Видео Рекордер Цртичка Камери Со Задна Камера karadar

Dual Леќа FHD 1080P Автомобил DVR lingtong 2248 LCD Екран Sony 1024 Автомобил Видео Рекордер Цртичка Камери Со Задна

DEN 1272.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Sd Мемориска Картичка:
32G, Ниту еден
Тип На Објект:
Автомобил DVR
Големина На Дисплеј:
2.7
Собранието На Чекање:
По Вчитувањето На Машина Со Интегрирана
Интерфејс:
USB2.0,SD/MMC,Bluetooth,WI-FI,Micro SD/ТФ
Видео Формат:
AVI
GPS logger:
Никој
Специјални Функции:
Bluetooth,Wifi Функција,Движење Откривање,SD/MMC Картичка,G-sensor
Рамки Во Секунда:
120
Батеријата:
Вграден-во
Слики Сензор:
1/3Sony Ccd
Број На Леќи:
2
Пиксели:
1200Mega
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина:
Класа 10
Оригиналниот Пакет:
Yes
Бренд Име:
KARADAR
Камерата Резолуција:
1920x1080
Видео Кодот:
AVC
Макс Надворешна Меморија:
32g
Агол На Гледање:
140°
OSD Language:
Англиски
Екранот Размер:
4
Екран На Допир:
No
Чипсет Производител:
Lingtong
Предната Камера:
1080 P камера
Јазик:
мулти јазик
Камерата:
1.3 Мегапиксели
Фото Формат:
JPEG
Мемориски Картички:
ТФ (до 32GB)
Формат На Датотека :
AVI
Материјал:
Пластични
степен:
леќа 140 степен висока резолуција ултра широк агол леќа
Снимање на видео форма:
M-JPEG
Производи во категоријата
DEN 244.80 -64 %

DEN 32.64 -64 %

DEN 6480.00 -64 %