.

.

Одлична цена
YAOPEI Нова Електрична Енергија Прозорец Господар Контрола Switch 8638452 За Volvo V70 S70 XC70 1998-2000 година

YAOPEI Нова Електрична Енергија Прозорец Господар Контрола Switch 8638452 За Volvo V70 S70 XC70 1998-2000 година

DEN 630.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Специјални Функции:
8638452
Име На Модел:
8638452
Објектот Должина:
8inch
Објектот Дијаметар:
5inch
Објектот Ширина:
7inch
Volvo Модел:
FE
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
Бренд Име:
YAOPEI
Објектот Висина:
6inch
FE-Година:
1994,1995
Година:
-
Материјал Тип:
8638452
За Возило Брендови/Модел:
Volvo
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.2kg
ОЕМ:
8638452
Тип:
моќ прозорецот се префрлите
Материјал Тип:
Метал ABS
квалитет:
Како Оригиналниот
Состојба:
Нови
Гаранција:
Yes
Производителот Дел Број:
8638452
Површина:
Висок Квалитет на производот
Fitment Тип:
Директна замена
Автомобил Производител:
За Volvo
Производи во категоријата