.

.

Одлична цена
AC90V/260V 5A Контрола на Пристап Напојување Кутија DC12V ПРОЗОРЦИ Резервната Батерија за Сите Видови на Електрични Заклучување на Вратата со временско Задоцнување

AC90V/260V 5A Контрола на Пристап Напојување Кутија DC12V ПРОЗОРЦИ Резервната Батерија за Сите Видови на Електрични

DEN 923.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
DYX5A
Големина:
212*173*70mm
Бренд Име:
OBO РАЦЕ
Тип На Објект:
Напојување
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тип:
5A Напојување контрола кутија
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Текст фреквенција:
50HZ~65HZ
Влезен Напон:
AC90V/260V
Излезниот Напон:
DC12V/5A
Работна температура:
-20~60 целзиусови степени
работна Влажност:
Временско задоцнување:
0 -15s
Примена:
вратата за пристап на системот за контрола, сите видови на електрична брава
Производи во категоријата