.

.

Одлична цена
За Леново К3 Батеријата Нов BL242 2300mAH копија Bateria За LeMeng K30-Т K30-W И Lenovo A6000 A6000 Плус

За Леново К3 Батеријата Нов BL242 2300mAH копија Bateria За LeMeng K30-Т K30-W И Lenovo A6000 A6000 Плус

DEN 95.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
За леново К3 батеријата
Бренд Име:
UVR
Оригинал или Не:
оригиналниот
Капацитетот на батеријата(mAh):
2201mAh-2800mAh
Квалитетот сертификација:
CE
Компатибилен Бренд:
Леново
Производи во категоријата