.

.

Одлична цена
НОВИ Пристигнување 5D Полн Плоштад/Круг Дијамант Сликарство Крстот Бод на животните Дијамант Везови Дијамант Мозаик снег був и волкот

НОВИ Пристигнување 5D Полн Плоштад/Круг Дијамант Сликарство Крстот Бод на животните Дијамант Везови Дијамант Мозаик

DEN 110.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
20x20CM Full Round, 30x30CM Full Round, 30x30CM Full Square, 40x40CM Full Round, 50x50CM Full Round, 55x55CM Full Round, 25x25CM Full Round, 25x25CM Full Square, 40x40CM Full Square, 2x2CM Square small
Стил:
Европа
Број на Бои:
1-30
Материјал:
Смола
Бренд Име:
TotalView
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните
свадба декорација:
Монистра
Ѕидот Налепници:
фотографии на кристали
Хоби и Занаети:
хоби занаети
слика 5d rhinestones:
модел кристал
3d везови шема rhinestones:
beadwork
Колекции за вез со монистра:
масло слика монистра
дијамант везови лав животни:
Целосна Дијамант мозаик 5d
Крстот Бод Колекции дијамант мозаик:
слики rhinestones
крстот-бод дијамант мозаик:
везана плоштадот дијамант сликарство
5d кристал дијамант сликарство кучиња:
везана дијамант
Производи во категоријата