.

.

Одлична цена
KOSOO Авто Задните Автомобил Wiper Ножот За KIA Sorento,280 mm 2009 година Наваму Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Ножеви Рака,Автомобил Стил

KOSOO Авто Задните Автомобил Wiper Ножот За KIA Sorento,280 mm 2009 година Наваму Заден Прозорец Шофершајбната Wiper

DEN 187.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Должина:
1 Single rear wiper, 1 Single wiper arm, 1 Set
Sorento-Година:
2016,2009,2015,2010,2014,2013,2011,2012
Бренд Име:
KOSOO
Kia Модел:
Sorento
Специјални Функции:
HD чисти
Материјал Тип:
ABS+Гума
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
28cm
Година:
2015Year
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Име На Модел:
КО-QY16
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
200g
Производи во категоријата