.

.

Одлична цена
5Pcs CZ Микро Отвори Кристал Бран Црно Јаже Мушка Нараквици за Жените Кристал Beaded Хривнија Прилагодливи Синџир

5Pcs CZ Микро Отвори Кристал Бран Црно Јаже Мушка Нараквици за Жените Кристал Beaded Хривнија Прилагодливи Синџир

DEN 525.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Нови
Бренд Име:
linlidada
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Лесно-кука
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
No
Материјал:
Кубен Циркони
is_customized:
Yes
Производи во категоријата
DEN 244.80 -82 %

DEN 37.20 -82 %

DEN 6480.00 -82 %

DEN 32.64 -82 %