.

.

Одлична цена
Топла Мажите Механички Часовници Модни Луксузни Relogio Мажите Автоматски се Види на Часовникот Машки Бизнис Водоотпорен рачен часовник Montre Homme

Топла Мажите Механички Часовници Модни Луксузни Relogio Мажите Автоматски се Види на Часовникот Машки Бизнис Водоотпорен

DEN 858.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календар
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бендот Ширина:
20.1 mm
Бренд Име:
TEVISE
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
Мажите механички види
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
23inch
Случај Дебелина:
16.7 mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Dial Дијаметар:
44.5 mm
Случај Обликот:
Круг
ocassion:
Годишнина, Забава, Weddi,Подарок
боја:
Мажите зглоб механички водоотпорен
Стил:
relogio мажи
Како кул подарок:
Мажите механички се види со автоматско ликвидација вода
Style1:
луксузна врвот бренд relojes
style2:
Спорт и рекреација мода
Style3:
saati orologio uomo машки машки часовник мажи'
Style4:
Heren Horloges
Style5:
reloj hombre
style6:
Часовници со автоматско ликвидација
Производи во категоријата