.

.

Одлична цена
YUKALA 4pcs 3.6 V 700mAh Ni-CD АА батерија за РК играчки автомобил Играчки резервоарот Играчки брод

YUKALA 4pcs 3.6 V 700mAh Ni-CD АА батерија за РК играчки автомобил Играчки резервоарот Играчки брод

DEN 398.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Батеријата
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Батерии - NiMH
Бренд Име:
YUKALA
Технички параметри:
Вредност 10
Производи во категоријата