.

.

Одлична цена
Ac до 12V Dc 2A со 24V 5A Двојна Излез 150W Специјални Моторни Switch Mode Power Supply

Ac до 12V Dc 2A со 24V 5A Двојна Излез 150W Специјални Моторни Switch Mode Power Supply

DEN 406.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

is_customized:
Yes
Излез Тип На:
Dual
Број На Модел На:
S-150-24/12
Излезна Струја:
А1
Фрекфенција:
50/60Hz
Излезна Моќност:
150w
Влезен Напон:
AC100~240V
Школка Материјал:
Алуминиум
Примена:
led;моторни
боја:
Сребро.
Ладење:
Природни
Пакување:
картон
сертификација:
CE, ROHS
Ефикасност:
87%
Производ големина:
15.9* 9.8* 4.2 cm
Излез Тип На:
Dual
Излезниот Напон:
В1
Производи во категоријата