.

.

Одлична цена
ZOOYA 5D DIY Дијамант везови розова peony цвет кошница Дијамант сликарство Крстот Бод Кристал мозаик дома декорација

ZOOYA 5D DIY Дијамант везови розова peony цвет кошница Дијамант сликарство Крстот Бод Кристал мозаик дома декорација

DEN 147.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
20X25CM, 25X30CM, 30X40CM, 40X50CM, 45X60CM, 50X65CM
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
три-димензионални
Дијамант форма:
Плоштад
Стил:
Класичен
Бренд Име:
ZOOYA
Шаблон Тип:
Флорални
Рамка:
No
Употреба:
Дома декорација/Ѕидот налепници/подарок
За Дијаманти:
100% целосна плоштадот вежба
Техника:
Висок Квалитет На Печатење Машина
Број на Бои:
Според сликата
Дијамант Тип:
3D,5D
квалитетот на производот:
добро
Испорака Брзина:
брзо
Производи во категоријата