.

.

Одлична цена
2018 МОДА МАЖИ ЖЕНИ смешни кловн Црвен нос главата 3D печатење Качулка Суичери Pullovers Есен Тренерки Зима Лабава Тенка Hoody

2018 МОДА МАЖИ ЖЕНИ смешни кловн Црвен нос главата 3D печатење Качулка Суичери Pullovers Есен Тренерки Зима Лабава

DEN 503.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
lizhiyang
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер,Spandex
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери
Производи во категоријата
DEN 39.60 -70 %

DEN 32.64 -70 %