.

.

Одлична цена
6 Дупки Проѕирен PP Лабава Лист Спирала Врзивно Мат Notepad Камп за Лаптоп A5 A6 A7 Додатоци Канцелариски Материјали

6 Дупки Проѕирен PP Лабава Лист Спирала Врзивно Мат Notepad Камп за Лаптоп A5 A6 A7 Додатоци Канцелариски Материјали

DEN 60.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
A7, A5, A6
Стил:
Hardcover
Употреба:
подарок
Употреба:
Меморандуми Дневно
Со Заклучување:
No
Бренд Име:
DDAYUP
Маска Цврстина:
Тешко Copybook
Број На Модел На:
Проѕирен PP Лаптоп
Стил:
Креативни Трендови
Страна Обврзувачки Режим:
Серпентина/Спирала
Тип:
Составот Книга
Маска Материјал:
ПВЦ
Внатрешните Страници:
NO
Производи во категоријата