.

.

Одлична цена
Креативни Прирачник Lunchbook Лаптоп Канцелариски Прирачник Notepad Вратоврска Дневник Ретро Патување Книга

Креативни Прирачник Lunchbook Лаптоп Канцелариски Прирачник Notepad Вратоврска Дневник Ретро Патување Книга

DEN 215.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
210x113mm
Стил:
Спирала
Маска Цврстина:
Мека Copybook
Употреба:
Патување Весник
Со Заклучување:
No
Стил:
Креативни Трендови
Тип:
Составот Книга
Маска Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
T03
Страна Обврзувачки Режим:
Спирала
Внатрешните Страници:
32
Употреба:
Мемо
Производи во категоријата