.

.

Одлична цена
3 КОМПЈУТЕРИ/ Set Писмо Памучна Бела Целосна Ракав маици, Блузи + Панталони + Headband Облека Поставите Новородено Бебе Девојка Облека Y13

3 КОМПЈУТЕРИ/ Set Писмо Памучна Бела Целосна Ракав маици, Блузи + Панталони + Headband Облека Поставите Новородено

DEN 179.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Бренд Име:
Kacakid
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Пол:
Бебе Девојки
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
бебе одговара
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Производи во категоријата
DEN 37.20 -100 %

DEN 32.64 -100 %