.

.

Одлична цена
змија Велосипедизам Џерси Човечки скелет Велосипедизам Облека Ghost Rider Велосипед Тим Кошула Велосипедизам Облека Велосипедизам Носат 5525

змија Велосипедизам Џерси Човечки скелет Велосипедизам Облека Ghost Rider Велосипед Тим Кошула Велосипедизам Облека

DEN 519.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
велосипедизам џерси
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Lycra,Полиестер,Spandex
Патент Должина:
Целосна Патент
Ткаенина Тип:
Плетени
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот,Џебови
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
Бренд Име:
widewins
is_customized:
Yes
Производи во категоријата