.

.

Одлична цена
NILLKIN Калено Стакло За Samsung Галакси S8 S8 Плус Целосна Покриеност 3D CP+ MAX Екран Заштитник Стакло Филм За Галакси S8 S8+

NILLKIN Калено Стакло За Samsung Галакси S8 S8 Плус Целосна Покриеност 3D CP+ MAX Екран Заштитник Стакло Филм За Галакси

DEN 335.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
За Галакси S8, За Галакси S8 Плус
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Со Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S8,Galaxy S,Galaxy S8 Плус
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
NILLKIN
Употреба:
Мобилен Телефон
Компатибилен Модел 1:
За Samsung Галакси S8 Екран Заштитник
Производот Категорија:
калено стакло екран заштитник
NILLKIN:
3D CP+ MAX Целосна Покриеност Калено Стакло Екран Заштитник
Компатибилен Модел 2:
За Samsung Галакси S8 Плус Полна Корица Стакло Филм
Производи во категоријата