.

.

Одлична цена
2017 Нова Рунда Смола Дијамант Сликарство Црн Коњ на плажа Везови Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Оркестарот

2017 Нова Рунда Смола Дијамант Сликарство Црн Коњ на плажа Везови Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Оркестарот

DEN 180.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
20cm 30cm, 40cm 60cm, 50cm 70cm
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
Вежба Сјајна
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Производи во категоријата
DEN 244.80 -72 %

DEN 39.60 -72 %