.

.

Одлична цена
Прилагодено Дизајн 125mm Црвена Зелена Студент Симулатор Автомобил Сигнал Светлина

Прилагодено Дизајн 125mm Црвена Зелена Студент Симулатор Автомобил Сигнал Светлина

DEN 1799.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
WDM125P3
боја:
Црвено&Зелено И Жолто
Работен напон:
86-265V
Светилка дијаметар:
125mm
LED тип:
Espitar
Гаранција:
2 години
Производи во категоријата