.

.

Одлична цена
Вратило Позиција сензор За Ауди А3 А4 A6 TT ФОЛКСВАГЕН Бора Caddy Голф Jetta Буба Passat Поло Touran Seat Altea Леон Шкода Octavia

Вратило Позиција сензор За Ауди А3 А4 A6 TT ФОЛКСВАГЕН Бора Caddy Голф Jetta Буба Passat Поло Touran Seat Altea Леон

DEN 165.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
LOREADA
Тип:
Холцер
Мерен Опсег:
V10-72-1002
линеарна:
300648
Hysteresis:
06A906433G
Материјал:
Пластични
Резолуција:
0 261 210 199
Осветленост Дел Број:
06A906433L
Повторливост:
06A 906 433 E
Чувствителност:
06A906433B
Производителот Дел Број:
06A906433N
Сместување:
Вратило
Земја/Регион на Автомобил Производство:
ЕУ/САД
Состојба:
Нови
Гарантен период:
3 година
квалитет:
ОЕМ
OE / Дел Број 1:
06A906433L 06A906433N 06A906433B 0 261 210 199 06A 906 433L
OE / Дел Број 2:
0261210199 XREV337 9.0241 82804 V10-72-1002
OE / Дел Број 3:
550123 FSE51710 79048 EPS042 06A906433G SEB453
OE / Број 4 Дел:
6PU 009 163-181 6PU009163-181 6PU009163181 0261 210 199
Применливи Автомобил Модел на ФОЛКСВАГЕН:
ФОЛКСВАГЕН Бора Caddy Голф Jetta Буба Passat Поло Touran
Применливи Автомобил Модел На Шкода:
Felicia Fabia Octavia
Применливи Автомобил Модел Седиште/ Audi:
Кордоба Ibiza Леон Толедо A3 A4 A6 ТТ
Производи во категоријата