.

.

Одлична цена
Chanfar 10pairs/многу Завртка Clip Earring DIY Накит Earring Наоди Додатоци За Жени Не Пирсинг Прилагодливи Earring Жица

Chanfar 10pairs/многу Завртка Clip Earring DIY Накит Earring Наоди Додатоци За Жени Не Пирсинг Прилагодливи Earring

DEN 69.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
1.5cm
Објектот Тежина:
20g
Метали Тип:
Цинк Легура
Производ Карактеристики:
earring клипови
Објектот Должина:
1.5cm
Материјал:
Метал
Објектот Ширина:
1.6cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Бренд Име:
Chanfar
Број На Модел На:
JA033
Бои:
избрани
Производи во категоријата