.

.

Одлична цена
J Тип Thermocouple Temp Сензори со 12mm id за Миење за Цилиндар на Главата Temp CHT

J Тип Thermocouple Temp Сензори со 12mm id за Миење за Цилиндар на Главата Temp CHT

DEN 167.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
EARUELETRIC
Употреба:
Индустриски
Теорија:
Thermocouple Термометар
Производи во категоријата
DEN 39.60