.

.

Одлична цена
DC Моќност Џек Приклучок и Кабел Жица За SONY SVE151 SVE151 SVE151D11L SVE1513B4E

DC Моќност Џек Приклучок и Кабел Жица За SONY SVE151 SVE151 SVE151D11L SVE1513B4E

DEN 144.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина на кабел:
Други
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
WEIDEFUSIYUAN
Број На Модел На:
За SONY SVE151 SVE151 SVE151D11L SVE1513B4E
Производи Статус:
Акции
Производи во категоријата