.

.

Одлична цена
3D Царска Круна Силикони Торта Калапи Фондан Торта Декорирање Алатки Gumpaste Чоколадо Fimo Глина Бонбони Габи H027

3D Царска Круна Силикони Торта Калапи Фондан Торта Декорирање Алатки Gumpaste Чоколадо Fimo Глина Бонбони Габи H027

DEN 51.84

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
ПОН Е ОМИЛЕН
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
H027
Тип:
Торта Алатки
Производи во категоријата
DEN 244.80 -89 %

DEN 32.64 -89 %

DEN 37.20 -89 %