.

.

Одлична цена
ОДИ KART ОДИ КОЛИЧКА 150cc Воланот Вратоврска Род Рек Прилагодливи Вратило Пакет *

ОДИ KART ОДИ КОЛИЧКА 150cc Воланот Вратоврска Род Рек Прилагодливи Вратило Пакет *

DEN 3852.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Автомобил Производител:
Универзална
Материјал:
Метал
Име На Модел:
TSX-ME238-Б
Бренд Име:
FLYPIG
боја:
како во слика
квалитет:
ААА и тест, еден по еден
Состојба:
Нови
ОДГОВАРА ЗА:
ОДИ KART ОДИ КОЛИЧКА 150cc
Производи во категоријата