.

.

Одлична цена
Авто КЛИМА Компресорот За Автомобил Toyota Camry / RAV4 2.5 L Гас 2009-2015 471-1018, КО 11303C, 14-0761NIP, 4711018, 0610296,88310-0R013

Авто КЛИМА Компресорот За Автомобил Toyota Camry / RAV4 2.5 L Гас 2009-2015 471-1018, КО 11303C, 14-0761NIP, 4711018,

DEN 4752.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација,A/C Компресор & Спојки
Објектот Должина:
28inch
Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Материјал Тип:
Железо
Објектот Ширина:
20inch
Година:
2009-2015
Објектот Тежина:
8kg
Специјални Функции:
A/C ЗА АВТОМОБИЛ
Име На Модел:
I. G.
Објектот Висина:
26inch
Компресор Тип:
авто ac компресор
Ладилни:
R134a
Жлебови:
6PK
Примена:
За Автомобил Toyota Camry / RAV4 2.5 L Гас
начин на плаќање:
Т/T;WESTERN UNION;ЗАЧУВАМ
Состојба:
ВИСОК КВАЛИТЕТ И ДОБРА
Дел Бр.:
471-1018, КО 11303C, 14-0761NIP, 4711018, 0610296
Пакет:
Тешко Хартија кутија, 1set/кутија;4 кутии/картон
испорака:
брза испорака
Производи во категоријата
DEN 39.60 -80 %

DEN 37.20 -80 %