.

.

Одлична цена
ac за автомобил suzuki sx4 l4 2.0 l 2006-2012 a/c компресор V08A0AA4AJ 9520080JA2 16-1625 95200-80JA2 V08A0AB4AJ 95201-80JA0

ac за автомобил suzuki sx4 l4 2.0 l 2006-2012 a/c компресор V08A0AA4AJ 9520080JA2 16-1625 95200-80JA2 V08A0AB4AJ 95201-80JA0

DEN 3408.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација,A/C Компресор & Спојки
Година:
2006-2012
Објектот Должина:
28inch
Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Објектот Ширина:
20inch
Објектот Тежина:
8kg
Материјал Тип:
Други
Специјални Функции:
A/C ЗА АВТОМОБИЛ
Име На Модел:
I. G.
Објектот Висина:
26inch
Компресор Тип:
автомобил ac компресор
Ладилни:
R134a
Година:
2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
Примена:
ЗА АВТОМОБИЛ SUZUKI SX4
Volt:
12v
Жлебови:
PV5
Пакет:
Тешко хартија кутија
ОЕМ Бр.:
V08A0AA4AJ 9520080JA2 16-1625 95200-80JA2 V08A0AB4AJ
Дијаметар:
MM
испорака:
брза испорака
Производи во категоријата
DEN 240.00 -80 %