.

.

Одлична цена
ГРАМ ЕП Унисекс Industrail Мажите Чизми Работа Безбедносни Чевли од Челик Пети Капа Машки Анти-Пресече Пункција Доказ Дише Заштита на Обувки

ГРАМ ЕП Унисекс Industrail Мажите Чизми Работа Безбедносни Чевли од Челик Пети Капа Машки Анти-Пресече Пункција Доказ

DEN 1219.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9, 10, 11, 11.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Број На Модел На:
y3-75
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Горниот Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
Гума
Вратило Материјал:
Синтетички
Бренд Име:
ГРАМ ЕП
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Подигнете Тип:
Работа & Безбедност
Сезоната:
Пролет/Есен
Производи во категоријата