.

.

Одлична цена
100 Оклопна Двојно Иглички 4N OFC најголемиот Дел Wire Кабел Пречник од 6mm

100 Оклопна Двојно Иглички 4N OFC најголемиот Дел Wire Кабел Пречник од 6mm

DEN 5520.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
Приклучете
Бренд Име:
lunashops
боја:
Злато
Тип На Објект:
Џек приклучок
Големина:
plug
Пакет:
No
Производи во категоријата