.

.

Одлична цена
Висок Квалитет Дијамант Рака Датотека За Стакло Pendant Полиран Чистење Челик Рака Алатки Одговара Fuseword Микробранова Печката Уметност Работа Наоди

Висок Квалитет Дијамант Рака Датотека За Стакло Pendant Полиран Чистење Челик Рака Алатки Одговара Fuseword Микробранова

DEN 134.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Тежина:
Approx. 27 grams /piece
Број На Модел На:
KIL0005
Производ Карактеристики:
рака датотека за стакло сечење
Накит Алатки & Опрема Тип:
Гравирање Алатки
Објектот Должина:
16cm
Бренд Име:
SHEAUTY
Материјал:
Челик
Употреба:
стакло полиран
Производи во категоријата
DEN 39.60 -88 %