.

.

Одлична цена
Bluetooth TPMS Поддршка iPhone, Android телефон Безжична Гуми Притисок Систем за Следење Автомобили TPMS со 4 Внатрешни Автомобил сензор

Bluetooth TPMS Поддршка iPhone, Android телефон Безжична Гуми Притисок Систем за Следење Автомобили TPMS со 4 Внатрешни

DEN 2592.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Специјални Функции:
дигитални гуми притисок монитор
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
27mm
Објектот Ширина:
24mm
Име На Модел:
гуми притисок монитор систем
Бренд Име:
LeeSpring
Напон:
12V
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
12mm
Материјал Тип:
ABS
Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Тип:
Внатрешен Сензор
примероци:
на располагање
Гаранција:
една година
боја:
Црна
is_customized:
Yes
Производи во категоријата