.

.

Одлична цена
Нови Дијамант мозаик дијамант везови монистра Пеперутка Убавина Цвет месечината дијаманти крстот бод сликарство рачно производство колекции ѕид оркестарот

Нови Дијамант мозаик дијамант везови монистра Пеперутка Убавина Цвет месечината дијаманти крстот бод сликарство рачно

DEN 488.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
30x24cm bag packing, 40x32cm box packing, 50x40cm box packing, 60x48cm box packing
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
QIUSI
Бренд:
Романса Дома Декор
Платно Пакување Метод:
укината/навива
Надворешното Пакување:
торба/кутија за пакување
Број на Бои:
477DMC
Продажбата на режимот:
Микс цел, трговија на големо
Производи во категоријата
DEN 144.00 0 %