.

.

Одлична цена
LANYUXUAN 2018 Жените мода и Голема&Мали Димензии 30-47 Чевли Жените Сандали на Високи Потпетици Feminino Лето Chaussure Femme 33-1

LANYUXUAN 2018 Жените мода и Голема&Мали Димензии 30-47 Чевли Жените Сандали на Високи Потпетици Feminino Лето Chaussure

DEN 1032.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Стил:
Слатка
Сандала Тип:
Гладијатор
Моден Елемент:
Рим
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Платформа Висина:
0-3cm
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
Бренд Име:
LANYUXUAN
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
ST-33-1
Горниот Материјал:
Стадото
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
Bowtie
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Пол:
Жените
Кожа Стил:
Мека Кожа
Производи во категоријата