.

.

Одлична цена
Гуми Притисок Систем за Следење Автомобили TPMS со 4 компјутери Надворешни Сензори висок Низок притисок висока температура предупредувања

Гуми Притисок Систем за Следење Автомобили TPMS со 4 компјутери Надворешни Сензори висок Низок притисок висока температура

DEN 2268.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Објектот Тежина:
1kg
Специјални Функции:
ГУМИ ПРИТИСОК И ТЕМПЕРАТУРА СЛЕДЕЊЕ
Објектот Должина:
30mm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ROHS
Бренд Име:
LeeSpring
Напон:
12V
Објектот Висина:
8mm
Име На Модел:
BE209E
Објектот Ширина:
20mm
Материјал Тип:
ABS
Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
is_customized:
Yes
Производи во категоријата
DEN 144.00 -90 %