.

.

Одлична цена
Бесплатни shippping храна одделение 304 од не 'рѓосувачки челик цевки конектори ,Женски 5/8',За 8мм OD цевка од нерѓосувачки челик

Бесплатни shippping храна одделение 304 од не 'рѓосувачки челик цевки конектори ,Женски 5/8',За 8мм OD цевка од нерѓосувачки

DEN 264.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Бар Додатоци
сертификација:
CIQ
Количина:
1
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
chilibeerit
Бар Додатоци Тип:
конектор
Производи во категоријата
DEN 144.00