.

.

Одлична цена
Нови Arrivel Риболов Статии Целосна Метална Глава се Врти Риболов Ролна Saltwater GP640i Море за Риболов на Крап се Справи со Ролна

Нови Arrivel Риболов Статии Целосна Метална Глава се Врти Риболов Ролна Saltwater GP640i Море за Риболов на Крап се

DEN 424.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Имајќи Количина:
6
Риболов Метод:
врти
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Риболов Ленти Тип:
Пред-Вчитување Се Врти Тркалото
Број На Модел На:
риболов ролна
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Бренд Име:
ЛЕТААТ РИБА КУПОЛА СОН
Производи во категоријата