.

.

Одлична цена
Сосема нов руски RU Тастатура без Осветлување & тастатура завртки & шрафцигер алатки за Macbook Air A1369 A1466 2011-14 Години

Сосема нов руски RU Тастатура без Осветлување & тастатура завртки & шрафцигер алатки за Macbook Air A1369 A1466 2011-14

DEN 480.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
за A1466 A1369
Компатибилен Бренд:
apple
Бренд Име:
XB
Производи во категоријата